To elementy, które pełnią funkcję praktyczną i dekoracyjną, a znajdują zastosowanie właściwie w każdej branży. Mowa o naklejkach – niezwykle ważnych nośnikach informacji i reklamy. Choć produkty znakować można na wiele różnych sposobów, w niektórych przypadkach warto wybrać druk na folii samoprzylepnej, który jest metodą skuteczną, trwałą i efektowną.

Druk na folii samoprzylepnej: kiedy warto?

Tego typu etykiety stosuje się przede wszystkim:

  • w przemyśle spożywczym,
  • w przemyśle kosmetycznym,
  • w przemyśle chemicznym.

W skrócie: wszędzie tam, gdzie produkuje się wyroby, które należy dokładnie i profesjonalnie oznaczyć szczegółowymi informacjami. Informacje te dotyczą zazwyczaj składu produktu, daty ważności, miejsca produkcji i sposobu użycia – są to więc dane kluczowe z punktu widzenia konsumenta oraz osób zaangażowanych w cały proces produkcji.

Folia gwarantuje, że umieszczona na opakowaniu etykieta będzie zawsze trwała i estetyczna. Błyszczące wykończenie przyciąga wzrok i sprawia, że produkt prezentuje się profesjonalnie i elegancko. Gotowe elementy można umieścić w dowolnym miejscu, mając pewność, że papier doskonale przylgnie do powierzchni.

Naklejki dla Twojej firmy

Nie musisz pracować w przemyśle, aby móc skorzystać z opcji druku na folii! Naklejki doskonale sprawdzają się także w funkcji reklamowej – i nie tylko. Wlepki z logo i dewizą Twojej marki możesz rozdawać swoim klientom i współpracownikom lub umieszczać je w wybranych miejscach publicznych w celach promocyjnych. W siedzibie swojej firmy możesz z kolei umieścić designerskie, samoprzylepne znaki informacyjne na ścianach, szybach, podłogach.

Druk naklejek w Warszawie

Brzmi pięknie, ale pewnie zastanawiasz się, skąd wziąć takie naklejki? Na szczęście wiele firm oferuje dzisiaj szybką i profesjonalną realizację zleceń na folii samoprzylepnej lub transparentnej. Jeśli szukasz tylko sprawdzonych rozwiązań i zależy Ci na czasie – zapraszamy do zapoznania się z ofertą drukarni Ambit działającej pod Warszawą.